Eesti Võitja

Niisiis, Eesti võitja näitusega on asjad ühelpool. Kohal oli lausa 4 porokoera, peale Säde ja Süsi olid Soomest kaks tulnud, üks samuti Tuhkavuorteni kasvandik ja teine lihtsalt Kaisa juures elav koer. Ehk siis ette oli juba teada, et võit jääb nagunii ”perre”

Ilmataat oli suht helde, võibolla veidi oleks võinud rohkem pilvi peale saata, eriti kui ma oma punast nägu peeglist õhtu piidlesin aga patt nuriseda, eelmine kord oli sain kalevi staadionil paduvihmas joosta 😀 Säde on päris palju kobedamaks läinud ja niisiis ma väga pessimistlik ei olnud, arvasin, et väga hea tuleb ikka ära. Esimesena aga läks muidugi ringi Süsi, kutsikaklassis. Nagu oli ka arvata, eriauhind ja tõu parima kutsika tiitel tuli ära. Juhuu!

Siis aga oli juuniorite kord. Esimesena läks tulle Aune, kelle üks käpp on umbes sama suur nagu Säde kaks kokku 😀 Hindeks suurepärane ja SK. Teisena siis meie. Mina muidugi suutsin rabistada, liikudes kaotasin korraks rihma käest lausa aga õnneks Säde jääb selle peale sekundiga seisma. Rihm käbe uuesti kätte ja edasi lippama. Hindeks suurepärane meile ka. Sertifikaadikandidaati meile aga ei antud ja nii meie tulemuseks ”vaid” SP2 jäigi. Ja no muidugi see va viimane sertifikaat reisis ka Soome poole koos Aunega koos sellega 😀

Süsi jooksis kutsikate Bestil ka muidugi, sealt kohta küll ei tulnud. Kogemuse võrra ikkagi rikkam 🙂

Ja no mis ikka, eks ma jään nüüd siis järgmist näitust ootama, kas meie sertifikaadisaaga saab ka sellega lõpu? No loodame 😀 unnamed (2)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s